O firmie

Nieruchomości …  nie mają dla nas tajemnic !

Od ponad 20 lat skutecznie pomagamy, doradzamy oraz przeprowadzamy bezpieczne transakcje kupna, sprzedaży, wynajmu, najmu – mieszkań, domów,  gruntów i lokali. Zebrane doświadczenie procentuje i pozwala nam kompleksowo, rzetelnie i profesjonalnie pomóc Państwu .

Nasi doradcy to osoby godne zaufania, osoby dla których nieruchomości nie mają żadnych tajemnic. Chcemy abyś mógł sprawdzić to w czym jesteśmy najlepsi. Dzięki ponad 2 dekadom pracy zawodowej na temat nieruchomości zgromadziliśmy gigantyczną wiedzę. Nie boimy się żadnych wyzwań, jesteśmy w stanie zająć się każdym obiektem.

Nasi Pracownicy to zawodowcy. Posiadamy licencje zawodowe, które zostały wydane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. NOVENA zrzeszona jest w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Pracujemy etycznie i rzetelnie.

Jako profesjonalni, doświadczeni pośrednicy w obrocie nieruchomościami we Wrocławiu oraz okolicach, jesteśmy w stanie rzetelnie wykonywać między innymi poniższe usługi:

  1. Kompleksowo zajmiemy się dokonaniem transakcji na polu kupna, sprzedaży bądź wynajmu mieszkań, domów, gruntów, działek lub wszelkiego rodzaju innych obiektów;
  2. Doradzimy jak prawidłowo inwestować w nieruchomości;
  3. Pomożemy uzyskać stosowną, przygotowaną na konkretną inwestycję kwotę kredytu, która będzie stanowić źródło finansowania zarówno nieruchomości mieszkaniowej jak i o charakterze komercyjnym;
  4. Zweryfikujemy daną nieruchomość pod kątem prawnym.

Domy i mieszkania – co NOVENA może Ci zapewnić?

  1. Transakcje, które są w pełni bezpieczne, niczym nie ryzykujesz współpracując z nami, wszystkie mieszkania, domydziałki, lokale lub inne obiekty są przez nas starannie sprawdzane;
  2. Doradztwo na najwyższym poziomie. Wierzymy, że jesteśmy w stanie przekazać merytoryczną wiedzę, dzięki której bez problemu będziesz poruszał się w świecie obrotu nieruchomościami;
  3. Sprawowanie opieki nad Twoją transakcją od początkowego do ostatniego, finalnego etapu, np. sprzedaży posiadanego mieszkania czy domu;
  4. Przygotowanie umowy, która będzie korzystna przede wszystkim dla Ciebie, dokumenty sporządzone będą przez zaufaną kancelarię prawną;
  5. Zweryfikujemy kondycję finansową Twojego płatnika, dzięki czemu nie wejdziesz w umowę z kimś, kto nie jest wypłacalny;
  6. Zaprojektujemy umowę wynajmu, z której będziesz w pełni zadowolony.

NOVENA to przede wszystkim profesjonalizm na każdym etapie naszego doradztwa. Aby zapewnić Ci doskonały poziom obsługi, którego oczekujesz, nawiązujemy współpracę ze specjalistami z zakresu między innymi:

1. Inwentaryzacji oraz szczegółowej wyceny każdego mieszkania, domu, obiektu, czy działki;
2. Projektowania oraz architektury;
3. Geodezji;
4. Rzetelnego doradztwa w zakresie zagadnień prawnych;
5. Doradztwa dla inwestorów oraz kredytobiorców.

Dodatkowo:

Zarządzanie wynajmem – jeżeli jesteś za granicą, w innym mieście i twój czas jest bardzo cenny, oferujemy usługę polegającą na kompleksowym zarządzaniu nieruchomością w procesie wynajmu. Usługa polega na przygotowaniu nieruchomości, znalezieniu Klienta, przygotowaniu umowy oraz kontynuacji procesu wynajmowania.

Oferta kredytowa – współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi. Nasi Klienci za darmo mają dostęp do ogromnej oferty kredytów hipotecznych i nie tylko. Klienci którzy skorzystają z naszej pomocy w zakresie kredytowania, mogą liczyć na rabat  przy obsłudze transakcji kupna lub sprzedaży.

Pomoc prawna dla trudnych nieruchomości – w pakiecie naszej obsługi nasi Klienci mogą liczyć na obsługę prawną (przy wsparciu i w pełnej współpracy z kancelarią notarialaą), pomoc w utrudnionych sytuacjach pod względem stanu prawnego. Pomagamy wyjaśnić większość sytuacji i pokierować transakcje tak aby doszło do sprzedaży lub kupna bez ryzyka dla naszych Klientów!

Oferta dla Klientów za granicą – oferta skierowana dla Klientów przebywających za granicą, którzy nie mogą pozwolić sobie na częste przyjazdy. Dla Klientów posiadających nieruchomości w Polsce, ale stale i nie tylko przebywających za granicą oferujemy pełną i kompleksową  pomoc zmierzającą do bezpiecznej transakcji. Pomagamy na odległość przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, reprezentujemy naszych Klientów na podstawie pełnomocnictw w celu doprowadzenia do transakcji. Współpracujemy z adwokatami, sądami, urzędami, komornikami, syndykami i notariuszami.

Pośrednictwo NOVENA Wrocław – najwyższa jakość usług.

Już od 9 lat funkcjonujemy w Systemie Zarządzania Jakością, jesteśmy pośrednikiem nieruchomości, który działa w oparciu o ISO 9001:2008. Współpracując z naszym biurem zyskasz pewność działań.

Jesteśmy wysoko ubezpieczeni.

W naszej firmie pracuje aż kilkanaście osób, każda z nich to inna osobowość, pasje, sposób prowadzenia relacji z klientami, jednakże łączy nas to, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie nieruchomości, doskonale je rozumiemy, nawet w najdrobniejszych szczegółach. NOVENA Wrocław gwarantuje bezpieczeństwo i partnerskie relacje z Klientami.

Pośrednicy NOVENY, którzy są zawodowo odpowiedzialni:

– Małgorzata Uliasz, numer licencji 21088, zatwierdzony przez Prezydenta Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Na naszej stronie odnajdziesz mieszkaniadomy, grunty, lokale i obiekty, które spełnią Twoje założenia. Na bieżąco aktualizujemy swoją bazę. Wrocław oraz okoliczne gminy są areną naszych działań – jeśli to właśnie tutaj szukasz swojej wymarzonej nieruchomości, skontaktuj się z nami.

Wszystkie świadczone przez nas usługi są płatne, koszt każdego zlecenia ustalany jest indywidualnie z Klientami NOVENY.

Zamieszczone na naszej stronie informacje o ofertach klientów nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.