Kontakt z naszym biurem

NOVENA S.C. Dawid Cygański, Małgorzata Uliasz
ul.Inowrocławska 21/1
53-643 Wrocław

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.30.

Od kwietnia 2020 roku staramy się pracować zdalnie.

Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z naszymi Pracownikami oraz o potwierdzanie spotkań.

SEKRETARIAT
telefon: 71 795 40 40
e-mail: nieruchomosci@novena.pl

Dawid Cygański                 502 539 927 dawid@novena.pl angielski

Małgorzata Uliasz             519 186 410 malgorzata.u@novena.pl angielski

Joanna Cygańska              502 302 927 joanna@novena.pl

Anna Kościńska                 519 186 407 anna@novena.pl angielski

Teresa Włóka                     519 186 405 teresa@novena.pl

Grzegorz Betka                  519 186 406 grzegorz@novena.pl rosyjski

Monika Wysmyk                533 981 147 monika@novena.pl

Paulina Sozańska- Łaba   502 523 489 paulina@novena.pl angielski

Robert Dutczak                  510 920 757 robert@novena.pl angielski

Jadwiga Kaśków                 717954040 nieruchomosci@novena.pl angielski

Michał Głodek                    510 920 699 michal.glodek@novena.pl angielski

Justyna Reczek                   503 061 091  justyna.reczek@novena.pl angielski

Joanna Jankowska             502 523 487 joanna.jankowska@novena.pl

Zbigniew Kubacki              519 186 408 zbigniew.kubacki@novena.pl angielski

Dorota Jednoróg               500 094 566 dorota@novena.pl

Jakub Gibas                        530 119 418  jakub.gibas@novena.pl

Formularz kontaktowy

Imię

Adres e-mail

W sprawie
Wysokość budżetu

Wiadomość

Nasza siedziba