Kontakt z naszym biurem

NOVENA S.C. Dawid Cygański, Małgorzata Uliasz
ul.Inowrocławska 21/1
53-643 Wrocław

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 16.30.

Od kwietnia 2020 roku staramy się pracować zdalnie.

Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio z naszymi Pracownikami oraz o potwierdzanie spotkań.

SEKRETARIAT
telefon: 71 795 40 40
e-mail: nieruchomosci@novena.pl

Dawid Cygański                 kom. 502 539 927 dawid@novena.pl angielski

Małgorzata Uliasz             kom. 519 186 410 malgorzata.u@novena.pl angielski

Joanna Cygańska               kom. 502 302 927 joanna@novena.pl

Anna Kościńska                 kom. 519 186 407 anna@novena.pl angielski

Teresa Włóka                     kom. 519 186 405 teresa@novena.pl

Grzegorz Betka                  kom. 519 186 406 grzegorz@novena.pl rosyjski

Monika Wysmyk                kom. 533 981 147 monika@novena.pl

Paulina Sozańska- Łaba   kom. 502 523 489 paulina@novena.pl angielski

Robert Dutczak                  kom. 510 920 757 robert@novena.pl angielski

Jadwiga Kaśków                tel. 717954040 nieruchomosci@novena.pl angielski

Joanna Jankowska             kom. 502 523 487

                                              joanna.jankowska@novena.pl

Michał Głodek                    kom. 510 920 699

                                             michal.glodek@novena.pl angielski

Paweł Grybionko              kom. 530 119 418

                                             pawel.grybionko@novena.pl angielski

Zbigniew Kubacki             kom. 519 186 408

                                             zbigniew.kubacki@novena.pl angielski

Formularz kontaktowy

Imię

Adres e-mail

W sprawie
Wysokość budżetu

Wiadomość

Nasza siedziba