Mieszkanie, 60 m2, Wrocław

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna

Cena: 659 000 PLN

10 965 PLN/m2

Anna Kościńska
nr licencji: 21088
519-186-407
519186407
anna@novena.pl

Opis

::KONTAKT: Anna Kościńska, tel. 519 186 407
od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 60,10 m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 2003 roku na wrocławskim osiedlu Leśnica przy ulicy Dolnobrzeskiej.
Przynależy do niego  komórka lokatorska (3,23 m2). 

Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie największego kompleksu leśnego w granicach miasta - Lasu Mokrzańskiego . Kilka minut spaceru, aby znaleźć się wśród pięknego starodrzewu, licznych ścieżek pieszych i rowerowych - teren doskonale nadaje się do rekreacji na świeżym powietrzu przez cały rok.

Nieruchomość wyłącznie w naszym biurze.
0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO.

Lokal składa się:
- słonecznego pokoju dziennego (ok. 15 m2) z wyjściem na duży balkon (ok. 9 m2);
- 2 sypialni (ok. 11,25 m2 i 8,80 m2);
- widnej kuchni (ok. 8,33 m2)
- łazienki z wanną (ok. 4,22 m2);
- przedpokoju (ok. 12,50 m2).

Okna PCV, na podłogach panele lub kafle (w zależności od pomieszczenia), ściany pomalowane.

Mieszkanie rozkładowe, słoneczne, trójstronne - wystawa na północny-zachód, południowy-zachód i północny-wschód.
Ze względu na usytuowanie na 4-tym piętrze i niską zabudowę wokół, przez cały rok można podziwiać widok na las, a wieczorami piękne zachody słońca.

Opłaty: ok. 750 zł/m-c do wspólnoty mieszkaniowej łącznie z funduszem remontowym, śmieciami, zaliczką na wodę, ogrzewanie oraz utrzymaniem części wspólnych.
Ogrzewanie mieszkania i podgrzanie wody z lokalnej kotłowni gazowej. 

Przy budynku ogólnodostępny parking.

Atutem Leśnicy jest własne ujęcie wody ze studni poborowych usytuowanych w pobliskim lesie.
W okolicy znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia komunikacyjne, handlowe, edukacyjne, opiekuńcze i rekreacyjne.

W odległości 250 m znajduje się przystanek autobusowy; 1,3 km pętla tramwajowej; 1,3 km stacja PKP (do centrum miasta można dojechać w zaledwie 15 min).

Nieopodal znajduje się pięknie odrestaurowany Zamek Leśnicki, pełniący funkcję turystyczną, kulturalną (prężnie działające Centrum Kultury Zamek), jak i rekreacyjną (malowniczy park przyzamkowy).

W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują sie m.in.: Żabka, pizzeria, gabinet weterynaryjny, paczkomat. 

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością.

::KONTAKT: Anna Kościńska
tel. 519 186 407

Razem z Właścicielami nieruchomości, które mamy w swojej ofercie, zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przyjeżdżanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z naszego Biura.

Prezentujemy tylko sprawdzone oferty.
Pomagamy w udzieleniu kredytu na zakup nieruchomości.
Naszym Klientom oferujemy również pomoc prawną.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela i może podlegać aktualizacji.


Oferta nr 4952508740920092 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 4952508740920092
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 659 000 PLN
Cena za m2 10 965 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Liczba pięter 4
Powierzchnia 60 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Fabryczna
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Dolnobrzeska, 3 pokoje+duży balkon+kom. lokatorska
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.
Własność własność
Opłaty 750.00
Rok budowy 2003
Ogrzewanie kotłownia lokalna
Dojazd asfaltowa/kostka
Balkon Tak
Metraż łazienek 4 m2
Metraż kuchni 8 m2
Metraż piwnicy 3 m2
Położony w w mieście poza centrum
Rodzaj okien nowe plastikowe