Domy - bliźniak, 90 m2, Oleśnica

Domy - bliźniak na sprzedaż, Oleśnica

Cena: 369 000 PLN

4 100 PLN/m2

Monika Wysmyk
nr licencji: 21088
71 795 40 40
533981147
monika@novena.pl

Opis

Oferujemy do sprzedaży segment bliźniaczy, położony na ekskluzywnym osiedlu domków jednorodzinnych dla osób pragnących zamieszkać we własnym domu.

KONTAKT:MONIKA WYSMYK***533981147***
LUB:***733381665***

Segment usytuowany na wzniesieniu w sąsiedztwie parku i lasów sosnowych z przepięknym widokiem na Ślęże i panoramę Oleśnicy.

Doskonałe połączenie nowoczesności i funkcjonalności z klasycznym stylem. Wszystkie segmenty mają niespełna 130 m kw. powierzchni, nie wliczając w to powierzchni balkonów i tarasów. Cechuje je atrakcyjna architektura wnętrz i wysoki standard wykończeń. Na parterze zaprojektowano komfortowy salon z aneksem jadalnym, obszerną kuchnię, toaletę połączoną z pralnią, elegancki hol, werandę i garaż. Piętro segmentu ma urok poddasza. Znajdują się tu trzy wygodne sypialnie, funkcjonalna łazienka i schowek, który bez trudu może pełnić funkcję garderoby.Domy zaprojektowano w technologii tradycyjnej na bazie materiałów ceramicznych. Ściany docieplone są warstwą styropianu pokrytą barwionymi tynkami akrylowymi. Nad parterem wykonany jest strop gęsto-żebrowy typu Teriva. W połaciach dachowych przewidziano 5 okien dachowych typu Velux. Domy ogrzewane są przez centralne ogrzewanie, czyli kotłownię gazową oraz system grzejników. Stolarka okienna charakteryzuje się urokliwymi szprosami oraz dużymi powierzchniami, co ma korzystny wpływ na komfort mieszkańców. W ramach umowy przekazujemy segment bliźniaczy, w którym wykonane są wszelkie instalacje, tzn.: instalacja centralnego ogrzewania wraz z piecem gazowym, wodna, sanitarna, elektryczna, internetowa, odgromowa. We wnętrzu wykonane są tynki w technologii gipsowej, poddasze w technologii płyt gipsowo-kartonowych, posadzki jastrychowe. We własnym zakresie należy wykonać wykończenie ścian (malowanie), posadzek (terakota, panele, parkiet, itp.) oraz montaż schodów na poddasze.

KONTAKT:MONIKA WYSMYK***533981147***

W sprzedaży pozostały dwa ostatnie lokale.

Prezentujemy tylko sprawdzone oferty.
Bezpłatnie pomagamy w udzieleniu kredytu na zakup nieruchomości.
Naszym Klientom oferujemy również pomoc prawną.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 4952508637190092
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 369 000 PLN
Cena za m2 4 100 PLN
Liczba pokoi 4
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 90 m2
Powierzchnia działki 150 m2
Miejscowość Oleśnica
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat oleśnicki
Gmina Oleśnica (gm)