Mieszkanie, 47 m2, Wrocław

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Psie Pole

Cena: 429 000 PLN

9 128 PLN/m2

Michał Głodek
nr licencji: 21088
510 920 699
michal.glodek@novena.pl

Opis

Dwupokojowe mieszkanie, pełny światła salon z dużym balkonem (6m2, sypialnia. Funkcjonalna część dzienna pozwoli na komfortowy wypoczynek z rodziną i bliskimi. Powierzchnia to 47m2.

Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie. Będzie składać się z sześciu 3-piętrowych budynków z wielostanowiskowymi garażami podziemnymi i komórkami lokatorskimi oraz zagospodarowaniem terenu. Willowy charakter inwestycji podkreślą nowoczesna linia architektoniczna i szlachetna biała elewacja z tynku ozdobnego.

Apartamenty znajdujące się na parterze posiadać będą ogrody, a te powyżej - duże balkony. We wszystkich lokalach zamontowane zostaną antywłamaniowe drzwi wejściowe i wideodomofony, a w tych zlokalizowanych na parterze dodatkowo rolety zewnętrzne. Ponadto każdy apartament będzie wyposażany w klimatyzację w pokoju dziennym. Pomieszczenia w mieszkaniach będą jasne i dobrze doświetlone dzięki eleganckim przeszkleniom. Posadzki w klatkach schodowych zostaną pokryte płytkami gresowymi. W budynkach zainstalowane będą cichobieżne windy obsługujące również poziom garaży podziemnych.

W ramach zagospodarowania terenu powstaną starannie zaaranżowane strefy zieleni wysokiej i niskiej, z m.in. magnolią, hortensją bukietową, lawendą wąskolistną, pięciornikiem krzewiastym, miskantem chińskim, czy rozplenicą japońską. Na dziedzińcu osiedla znajdzie się pergola z kwitnącą roślinnością oraz ławki idealne do wypoczynku. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaprojektowaliśmy bezpieczny plac zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej, dojazd do pl. Grunwaldzkiego w zaledwie 6 minut.
Planowane zakończenie budowy październik 2020r.

Cena: 429.000 zł brutto

Prezentujemy tylko sprawdzone oferty.
Bezpłatnie pomagamy w udzieleniu kredytu na zakup nieruchomości.
Naszym Klientom oferujemy również pomoc prawną.
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły

Numer oferty 4952508711670092
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 429 000 PLN
Cena za m2 9 128 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Liczba pięter 3
Powierzchnia 47 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Psie Pole
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Nowe mieszkanie na Kowalach
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.
Rok budowy 2020