Grunty - działka budowlana, 2 800 m2, Lesica

Grunty - działka budowlana na sprzedaż, Lesica

Cena: 137 000 PLN

49 PLN/m2

Dawid Cygański
nr licencji: 21088
502539927
dawid@novena.pl

Opis

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Lesica , gmina Międzylesie, powiat Kłodzki.

Działka znajduje się przy drodze asfaltowej , posiada łatwy dojazd , jej atutem jest piękna okolica i sąsiedztwo Obszaru Chronionego Krajobrazu Gór Bystrzyckich i Orlickich.

Prąd tak ja na zdj. znajduje się parę metrów po przeciwnej stronie drogi wiec koszt podłączenia nie będzie wysoki.Płot zrobiony jest niedawno ,pomalowany i zakonserwowany na lata .Działka jest oddalona 600m od granicy PL/CZ,położona jest na skraju Czeskiego Parku Narodowego. Lesice przecina rzeka Dzika Orlica,wokół piękne krajobrazy, góry,łąki,lasy, ścieżki rowerowe,stoki narciarskie itp, a po stronie Czeskiej dużo atrakcji turystycznych zima/lato.Niedaleko jest również do tzw. Ścieżka w Obłokach (dużego parku rozrywki po stronie Czeskiej). Od Międzylesia wybudowana jest zupełnie nowa droga asfaltowa (środki UE) , natomiast w drugą stronę jest piękna SródSudecka trasa m.in. na Zieleniec 30km dojazdu.

Lesica jest wioską o starym 16 wiecznym rodowodzie, jest sporo dobrze zachowanych zabytków i ruin starych mieszkalnych budynków z piaskowca. Idealne miejsce na wybudowanie domu letniskowego ,lub podzielenie działki na 3 prawie 1000 metrowe i odsprzedanie.Dodatkowym atutem działki jest możliwość zrobienia małego zbiornika wodnego, gdyż na ścianie gdzie jest naturalne ujęcie wody, jest obniżony teren i naturalnie uformowany pod zbiornik z ujściem wody do strumienia.

W miejscowym planie działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną.

Media:
woda ze studni.
Dodatkowo obok działki przebiega strumyk i naturalne ujęcie wody.

Kształt działki jest zbliżony do trójkąta.

Zapraszam 502-539=927

Szczegóły

Numer oferty 4952508711650092
Typ oferty Grunty - działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 137 000 PLN
Cena za m2 49 PLN
Powierzchnia 2 800 m2
Miejscowość Lesica
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Lesica - własny strumyk
Powiat kłodzki
Gmina Międzylesie