Aktualności

Nieruchomości …  nie mają dla nas tajemnic .

 

Od ponad 20 lat skutecznie pomagamy , doradzamy oraz przeprowadzamy bezpieczne transakcje kupna , sprzedaży, wynajmu, najmu mieszkań, domów,  gruntów i lokali . Zebrane doświadczenie procentuje i pozwala nam kompleksowo, rzetelnie i profesjonalnie pomóc państwu .

 

Nasi doradcy to osoby godne zaufania, osoby dla których nieruchomości nie mają żadnych tajemnic. Chcemy abyś mógł sprawdzić to, w czym jesteśmy najlepsi. Dzięki ponad 2 dekadom pracy zawodowej, na temat nieruchomości zgromadziliśmy gigantyczną wiedzę. Nie boimy się żadnych wyzwań, jesteśmy w stanie zająć się każdym obiektem. Nasi pracownicy to zawodowcy, posiadamy licencje zawodowe, które zostały wydane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Novena zrzeszona jest w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Pracujemy etycznie, rzetelnie, każdy nasz ruch jest precyzyjny.

Jako profesjonalni, doświadczeni pośrednicy w obrocie nieruchomościami we Wrocławiu oraz okolicach, jesteśmy w stanie rzetelnie wykonywać między innymi poniższe usługi:

– kompleksowo zajmiemy się dokonaniem transakcji na polu kupna, sprzedaży bądź wynajmu mieszkań, domów, gruntów, działek lub wszelkiego rodzaju innych obiektów
– doradzimy jak prawidłowo inwestować w nieruchomości
– pomożemy uzyskać stosowną, przygotowaną na konkretną inwestycję kwotę kredytu, która będzie stanowić źródło finansowania zarówno nieruchomości mieszkaniowej jak i o charakterze komercyjnym
– zweryfikujemy daną nieruchomość pod kątem prawnym

.

Domy i mieszkania – co Novena może Ci zapewnić?

– Transakcje, które są w pełni bezpieczne, niczym nie ryzykujesz współpracując z nami, wszystkie mieszkania, domydziałki, lokale lub inne obiekty są przez nas starannie sprawdzane
– Doradztwo na najwyższym poziomie, wierzymy, że jesteśmy w stanie przekazać merytoryczną wiedzę, dzięki której bez problemu będziesz poruszał się w świecie obrotu nieruchomościami
– Sprawowanie opieki nad Twoją transakcją, od początkowego do ostatniego, finalnego etapu, np. sprzedaży posiadanego mieszkania
– Przygotowanie umowy, która będzie korzystna przede wszystkim dla Ciebie, dokumenty sporządzone będą przez zaufaną kancelarią prawną
– Zweryfikujemy kondycję finansową Twojego płatnika, dzięki czemu nie wejdziesz w umowę z kimś, kto nie jest wypłacalny
– Zaprojektujemy umowę wynajmu, z której będziesz w pełni zadowolony

.

Novena to przede wszystkim profesjonalizm na każdym etapie naszego doradztwa. Aby zapewnić Ci doskonały poziom obsługi, którego oczekujesz, nawiązujemy współpracę ze specjalistami z zakresu między innymi:

– Inwentaryzacji oraz szczegółowej wyceny każdego mieszkania, domu, obiektu, czy działki
– Projektowania oraz architektury
– Geodezji
– Rzetelnego doradztwa w zakresie zagadnień prawnych
– Doradztwa dla inwestorów oraz kredytobiorców

.

Dodatkowo:

– Zarządzanie wynajmem – jeżeli jesteś za granicą, w innym mieście i twój czas jest bardzo cenny – oferujemy usługę polegającą na kompleksowym zarządzaniu nieruchomością w procesie wynajmu. Usługa polega na przygotowaniu nieruchomości, znalezieniu klienta, przygotowaniu umowy oraz kontynuacji procesu wynajmowania.

– Oferta kredytowa – współpracujemy z najlepszymi doradcami kredytowymi. Nasi klienci za darmo mają dostęp do ogromnej oferty kredytów hipotecznych i nie tylko. Klienci którzy skorzystają z naszej pomocy w zakresie kredytowania, mogą liczyć na rabat  przy obsłudze transakcji kupna lub sprzedaży.

– Pomoc prawna dla trudnych nieruchomości – w pakiecie naszej obsługi nasi klienci mogą liczyć na ograniczona obsługę prawną, pomoc w utrudnionych sytuacjach pod względem stanu prawnego. Pomagamy wyjaśnić większość sytuacji i pokierować transakcje tak aby doszło do sprzedaży lub kupna bez ryzyka dla naszych klientów!

– Oferta dla klientów za granicą – oferta skierowana dla klientów przebywających za granicą, którzy nie mogą pozwolić sobie na częste przyjazdy. Dla klientów posiadających nieruchomości w Polsce, ale stale i nie tylko przebywających za granicą oferujemy pełną i kompleksową  pomoc zmierzającą do bezpiecznej transakcji. Pomagamy na odległość przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, reprezentujemy naszych klientów na podstawie pełnomocnictw w celu doprowadzenia do transakcji. Współpracujemy z adwokatami, sądami, urzędami, komornikami, syndykami i notariuszami.

 

.

Pośrednictwo Novena Wrocław – najwyższa jakość usług

Już od 9 lat funkcjonujemy w Systemie Zarządzania Jakością, jesteśmy pośrednikiem nieruchomości, który działa w oparciu o ISO 9001:2008. Współpracując z naszym biurem zyskasz pewność działań, jesteśmy wysoko ubezpieczeni.

W naszej firmie pracuje aż 16 osób, każda z nich to inna osobowość, pasje, sposób prowadzenia relacji z klientami, jednakże łączy nas to, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie nieruchomości, doskonale je rozumiemy, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Novena Wrocław gwarantuje bezpieczeństwo i partnerskie relacje z klientami.

Pośrednicy Noveny, którzy są zawodowo odpowiedzialni:

– Joanna Cygańska, numer licencji 3620,

– Małgorzata Uliasz, numer licencji 21088.

Na naszej stronie odnajdziesz mieszkaniadomy, grunty, działki, lokale i obiekty, które spełnią Twoje założenia. Na bieżąco aktualizujemy swoją bazę. Wrocław jest areną naszych działań – jeśli to właśnie tutaj szukasz swojej wymarzonej nieruchomości, skontaktuj się z nami.

Wszystkie świadczone przez nas usługi są płatne, koszt każdego zlecenia ustalany jest indywidualnie z klientami Noveny.

Zamieszczone na naszej stronie informacje o ofertach klientów nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.